su Balandzio 1-aja visas kurvas, nesusipratelius ir gyvybes niekintojus… URA URA URA… greiciau naikinkites


[aisq, cia ta gale minima katalikybe siknon, bet info gan issamiai demotyvuojanti ir kas realiai nuo 2006 jau zinoma su hermafroditem baltosiom meskom ir save nestandartiskai apsivaisinanciais unguriais.]

[- GLUSEMS PROTO NEIDESI…] [- greiciau naikinkites, uzpiso laukti.]

Merginoms, moterims, jų dukroms, draugėms, giminaitėms, pažįstamoms ir būtinai – JŲ VYRAMS!

Žurnalas “MM“, 2006 vasara

…“Dabar man kontraceptinių tablečių į burną niekas neįkištų“, – susijaudinusi kalbėjo 27-erių LINA.
Drebantį jos balsą retsykiais pertraukdavo vaiko verksmas. Pusantrų metų mergytė gimė su neišsivysčiusiais smegenimis, o dabar ją kankina cerebrinis paralyžius. Jaučiuosi tokia kalta, kad, pati būdama medikė, tikėjau, jog piliulės nuo nėštumo nepavojingos. “Nežinau, ar dar kartą ryšiuosi pastoti — bijau, jog mano organizmo veikla pakitusi negrįžtamai ir niekuomet negalėsiu susilaukti sveiko vaiko“, —  moteris įsitikinusi, jog būtent gertos tabletės lėmė, jog dabar augina neįgalią dukrą.

Kūdikis — be dalies smegenų Lina su liūdesiu prisimena tą dieną, kai, nuėjusi į vaistinę, nusipirko draugės rekomenduotų kontraceptinių tablečių. “Atrodė neverta dėl tokios smulkmenos eiti į polikliniką.  Mąsčiau: jei tabletės parduodamos be recepto, jos yra nepavojingos“, — prisimena šeimos pagausėjimo norėjusi išvengti moteris.
Vaikiško klegesio jos namuose nestigo — moteris augino ką tik gimusią pirmąją sveiką dukrelę. Svajoti apie antrą atžalą dirbančiai moteriai tuomet atrodė per anksti. Mėgautis “meile be pasekmių“ pavyko trejus metus. Lina kasryt nugurgdavo piliulę, trukdančią jos kūne užsimegzti gyvybei.

Kai pradėjo pykinti ir kamuoti silpnumas, moteris kreipėsi į medikus, nė neįtardama, jog yra nėščia. Mane ištiko šokas, kai sužinojau, jog nėštumas jau šešiolikos savaičių. Net nenorėjau tikėti — juk tuos tris mėnesius net reguliariai kraujuodavau. Tos “mėnesinės“ buvo trumpos ir negausios, bet dėl jų niekaip negalėjau įtarti, jog pastojau“, — Lina prisimena, jog iš pradžių išgyveno dėl neplanuoto nėštumo, bet ne  dėl to, jog keturis nežinojimo mėnesius kasdien gėrė kontraceptines piliules.

Visur reklamuojama — jei moteris, nežinodama apie nėštumą, toliau saugosi hormoninėmis tabletėmis, nieko siaubingo. Iš pradžių net buvo keista matyti, jog medikai jaudinasi dėl mano kūdikio būklės“, —  nerimauti nėščia Lina pradėjo tik sužinojusi apie echoskopijos rezultatus. Gydytojai vaisiui įtarė smegenų vandenę — tyrimai rodė, jog smegenys ne tokie, kokie turėtų būti pas normaliai besivystantį žmogutį.
Lina neslėpė daug galvojusi apie abortą. Gimdyti ji nusprendė pasitarusi su vyru — vylėsi, gal vaiko negalia nebus sunki: “Kai pamačiau gimusį kūdikį, apėmė džiaugsmas. Galva buvo nekvadratinė,  galvojau, apsikvailinau bijodama. Tačiau tyrimai parodė, jog dukrai išsiplėtę skilveliai, trūksta dalies smegenų“. Tai, jog mažylė vėliau susirgo cerebriniu paralyžiumi, taip pat neatsiejama nuo įgimto apsigimimo. Gali pakenkti net anūkams.

Su pykčiu žiūrėti į kontraceptinių piliulių reklamas neįgalios mergaitės mama pradėjo ne šiaip sau. Tai, jog vaisiui pakenkė keturis mėnesius nėštumo metu vartoti kontraceptikai, įtarė ir gydytojai. Kauno  medicinos universiteto klinikų genetikas Danielius SERAPINAS buvo vienas iš gydytojų, tyrusių Linos dukrelės apsigimimo priežastis.

“Genetiniai tyrimai parodė, jog genai dėl apsigimimo niekuo dėti. Dauguma gydytojų priėjo prie išvados, jog vaisiaus smegenims vystytis sutrukdė vartoti hormoniniai kontraceptikai. Tai yra stiprūs vaistai,  įtraukti į pavojingų nėščioms moterims preparatų sąrašą“, – tvirtina medikas. Genetiką labai piktina reklamų teiginiai, jog piliules gali drąsiai vartoti net paauglės. D. Serapino tvirtinimu, visi hormoniniai kontraceptikai turi daugiau minusų nei pliusų. “Artimą moterį, norinčią hormonais saugotis nuo nėštumo, žūtbūt stengčiausi atkalbėti. Apsigimusį kūdikį pagimdžiusi Lina — tik ledkalnio viršūnė.

Daugybė moterų gali nejusti nieko blogo, o kai po penkiolikos metų jų vaikus pradės kamuoti keistos ligos, net nesuves galų, jog čia kontraceptikų įtaka. Eksperimentai su pelėmis parodė, jog hormoninių preparatų poveikis išlieka net iki trečios kartos“, — planuojančioms ateityje turėti vaikų moterims gydytojas patarė nerizikuoti ir saugotis kitomis priemonėmis.

D. Serapinas įspėjo, jog dar nėra iki galo ištirtas kiaušidžių veiklą slopinančių kontraceptikų poveikis vaisingumui. Genetikas pasakojo jau dvejus metus tiriantis chromosomas moters, kuri niekaip negali pastoti: “Pora metų ji gėrė tabletes, o kai metė gerti, mėnesinės neatsirado. Gaila moters — dabar ji net galvoja apie apvaisinimą mėgintuvėlyje, — gydytojas tvirtina, jog tabletės gali atimti galimybę pastoti, — Pagal statistiką, penkiolika procentų šeimų turi vaisingumo sutrikimų. Jei moteris, nežinodama, jog jos vaisingumas ir taip sumažėjęs, vartos kontraceptikus, ji praras paskutinį šansą turėti vaikų. Juk yra įrodyta, jog kontraceptikai šiek tiek sumažina net normalų vaisingumą“.

Po piliulių – reanimacija Kuo daugiau hormoninės tabletės ir pleistrai giriami žurnalų puslapiuose ir televizijos ekrane, tuo daugiau kraupių istorijų gali papasakoti gydytojai. KMUK akušerį ginekologą Eimantą ŠVEDĄ ypač šokiravo vienos merginos — Angelės gyvenimo istorija.

Kontraceptines piliules Angelė gėrė neilgai — vos tris mėnesius. Saugojimasis nuo nėštumo septyniolikmetei baigėsi reanimacijos palatoje. Ją ištiko tromboembolija — venose susidaręs kraujo krešulys užkimšo arteriją.

Klinikų medikams pavyko jauną merginą išgelbėti. Daugiau ji neišgėrė nė vienos kontraceptinės tabletės, tačiau po poros metų vėl atsidūrė reanimacijoje.

Dar po kelerių metų liūdnai baigėsi Angelės bandymas susilaukti vaikelio — 28 savaičių vaisius žuvo gimdoje — vėliau buvo nustatyta, jog dėl to kaltas padidėjęs kraujo krešumas. “Merginai buvo ištirta krešumo sistema ir nustatyta trombofilija — organizmo polinkis gaminti trombus. Šį sindromą negrįžtamai suaktyvino tris mėnesius vartoti kontraceptikai — nors vėliau mergina nebegėrė hormoninių tablečių, krešumo sistema liko pakenkta.

Vėliau ji sėkmingai pagimdė kūdikį, tačiau per visą nėštumą turėjo gerti puspenkto tūkstančio litų kainavusius vaistus, stabdančius trombų vystymąsi“, — prisimena daktaras.
Gali ištikti insultas Kitą moterį — 23–ejų Birutę KMUK gydytojai vadina laimės kūdikiu. Saugojimąsi nuo nėštumo Birutei iki šiol primena sunkiau valdoma viena veido pusė ir nežymus kalbos sutrikimas. Galėjo baigtis ir blogiau – į klinikas jauna mergina pateko ištikta insulto, nuo kurio jai suparalyžiavo pusę kūno.

Gydytojo Eimanto Švedo šis atvejis jau nenustebino. “Anksčiau jaunų moterų hemoraginiai insultai buvo retenybė, o dabar keliskart per metus neurochirurgai gelbėjo moteris, kurios, kaip paaiškėjo, gėrė  kontraceptines piliules. Nekyla klausimų, jog būtent piliulės pakenkė jų kraujotakos sistemai “, — aiškina gydytojas, apsigynęs disertaciją apie hormonų įtaką kraujo krešumui.

E. Švedą baugina tai, jog daugelis moterų saugotis nuo nėštumo pradeda nė neįtardamos, kokie pavojai slypi jų organizme: “Yra žinoma, jog keturi procentai moterų pasaulyje turi vadinamąjį Leideno faktorių. Jei tokia moteris pradeda vartoti kontraceptikus, tromboembolinių komplikacijų rizika jai padidėja šimtą kartų. Joks ginekologas nepasakys, ar moteris nėra iš tų mirtinai rizikuojančių — tai galima nustatyti tik sudėtingais genetiniais tyrimais“.

Pasirodo, taip reklamuojamas hormoninių svyravimų ciklo metu išnykimas visai nėra kontraceptikų pliusas. “Kai estrogenų ir progesteronų lygis kraujyje visą ciklą nekinta, moteris nejaučia neigiamų PMS reiškinių, tačiau tai neigiamai veikia kraujagysles. Pakinta endotelio ląstelių, kurios saugo nuo trombų  susidarymo, gamyba. Ir kraujo tėkmė tampa daug prastesnė“, — tvirtina kraujotakos paslaptis ilgai nagrinėjęs medikas.

Didelį nerimą jam kelia statistika, rodanti, jog širdies ir kraujagyslių ligos — pagrindinė lietuvių mirties priežastis. Pasiryžusioms hormoniniais kontraceptikais saugotis nuo nėštumo, gydytojas patarė būtinai gerti daug vandens ir mesti rūkyti. Mat siaurinantis kraujagysles nikotinas ir nuo kontraceptikų sutirštėjęs  kraujas gali tapti mirtinu deriniu.

Pelės susirgo vėžiu Vilniaus universiteto Onkologijos instituto profesorė Laima GRICIŪTĖ visai nenustebo, kai perpasakojau iš kitų medikų išgirstas kraupias istorijas. “Vartoti kontraceptikus reiškia eksperimentuoti su savo ir savo vaikų sveikata“, — galva palingavo žilagalvė profesorė. Ir savo žodžius sustiprino atversdama raudoną knygelę. Joje — sukeliančių vėžį medžiagų sąrašas, kuriame greta tokių nuodų kaip arsenas įrašyti ir hormoniniai kontraceptikai. “Čia ne aš sugalvojau — tai tarptautinio vėžio tyrinėjimų centro duomenys. Todėl man labai pikta, kai per televiziją išgirstu ginekologus, aiškinančius, kaip saugu hormonais saugotis nuo nėštumo. O kai sako, jog nuo tablečių nyksta spuogai, išvis baisu. Gydyti spuogus kontraceptikais — tas pats, kas anginą gydyti nupjaunant galvą“, — samprotavo profesorė.

Dešimt metų vartojančioms hormoninius kontraceptikus moterims krūties vėžio rizika padidėja pusantro karto — tai nustatė užsienio mokslininkai. Profesorės Laimos Griciūtės teigimu, svarbiausias krūties  vėžio rizikos faktorius — padidėjęs estrogenų kiekis organizme. Jau 1932 metais atliktas eksperimentas parodė, jog didelius estrogeninio hormono kiekius leidžiant pelytėms, joms atsiranda pienliaukės vėžys.

Laima Griciūtė tvirtina, jog vartojančios kontraceptines tabletes moteris rizikuoja, jog estrogenų kiekis jų organizme bus per didelis: “Netiesa, jog vartojant kontraceptikus, organizme tinkamai subalansuojami hormonai. Bėda yra ta, jog mes iš tiesų nežinome, koks estrogenų kiekis turi būti kraujyje. Kiek turi būti cholesterolio ir cukraus — aišku, o hormonų balansas yra paslaptingas dalykas. Sveikos moters kūne estrogenų lygis tai kyla, tai krinta. Kontraceptikų gamintojai daugmaž apytiksliai spėja, koks jis turėtų būti ir reguliuoja tai, ko patys gerai nesupranta“.

Kadangi nereikalingų estrogenų perteklius suyra kepenyse, didėja ir kepenų vėžio rizika. Tuo tarpu gimdos kaklelio vėžiu dažnai suserga moterys, pamiršusios, jog tabletės ir pleistrai neapsaugo nuo lytiškai  plintančių ligų.

Pabaigoje belieka pridurti — visa tai, apie ką šnekėjo trys medikai, jokia paslaptis. Bauginantys šalutiniai poveikiai juodu ant balto surašyti informaciniuose hormoninių kontraceptikų lapeliuose. Farmacininkai sąžiningai įspėja apie visas pasekmes – tereikia nepatingėti perskaityti. O tada galima rinktis — tabletes išmesti į šiukšlių dėžę arba galvoti: “Man taip neatsitiks“.

Žurnalas “MM“, 2006 vasara // Apsaugok savo mylimus žmones – perspėk!
Prierašas: Nemanau, kad farmacininkai ar gydytojai sąžiningai perspėja apie visas pasekmes. Juk reklamose surašyta tik tai kas teigiama, o šalutinis poveikis surašytas ten kur dažniausiai niekas neskaito ir dar tokiu vos įžiūrimu šriftu… Surašo saugodami savo kailį, kad reikalui esant galėtų pasiteisinti. Tik vargu ar viską surašo. Juk daug ko ir patys nežino, o ypač ilgalaikio poveikio. Juk tai yra hormonai, kurie reguliuoja viso organizmo veiklą.

Tenka pripažinti, kad medicina, o ypač farmacija jau seniai tapo verslu. Rūpestis žmogaus sveikata yra tik labai gera iškaba ir reklama šiam labai pelningam verslui. Verslas yra produktas plius noras. Pagaminti produktą dar ne viskas – reikia jį parduoti. Reklamos yra skirtos didinti esamus norus ir naujiems sukurti. Todėl jos visada meluoja. Kontraceptikų verslas yra ypatingas tuo, kad nereikia kurti noro – jis kyla iš mūsų. Tereikia tik gražiai pasiūlyti ir paaiškinti, kad kontraceptikai patenkins mūsų norus … ir mes perkame „katę maiše“. Kaip toje pasakoje apie auksinę žuvelę: žmogų pražudo jo norai.

Tačiau kai dievu tampa pelnas ir pinigai, noro esančio mumyse verslininkams nebeužtenka – jis skatinamas dirbtinai. Vis jaunesniems vaikams propaguojamas ir visokiais būdais brukamas seksas. Štai pavyzdėlis:  Oslo priešmokyklinės mokyklos mokytoja Pia Friis siūlo, kad darželinukai būtų drąsinami ,,išreikšti“ savo seksualumą per ,,sekso žaidimus“, kurie apimtų šokius nuogiems ir masturbaciją. Apie tai praneša anglų kalba leidžiamas Norvegijos laikraštis „Aftenposten“. Friis poziciją palaikė Norvegijos vaikų psichologas Thore Langfeldt, kuris sakė: ,,Vaikai privalo mokytis apie seksą, kitaip reikalai gali baigtis blogai.“ Neseniai šiais metais „American Psychological Association“ įspėjo apie jaunų mergaičių seksualizacijos pavojų. Mergaitės pradeda suvokti save kaip sekso objektus. Dėl to atsiranda depresija, valgymo sutrikimai ir savigarbos trūkumas. (OSLO, Norway, October 17, 2007; LifeSiteNews.com).

O kai seksas, tada reikia ir kontraceptikų:  Meino valstijoje (JAV) vaikams mokykloje bus dalijamos kontraceptinės tabletės. Pirmąja tokia mokykla taps „King Middle School“. Naujovę įdiegė Sveikatos ir socialinės apsaugos departamentas. Mokyklos taryba spalio 17 d. patvirtino miesto valdžios sprendimą. Šeštų-aštuntų klasių moksleiviai (11-13 metų) galės gauti tablečių mokyklos medicinos punkte po konsultacijos su gydytoju. Iš 134 moksleivių, kurie 2006-2007 m. lankėsi sveikatos centre, 5 sakėsi esą seksualiai aktyvūs. Tai paskatino mokyklos medikus rekomenduoti visiems įvesti kontraceptikų dalijimą. (Communique, vzinios — 10/19/07 ;http://www.all.org/article.php?id=11177 Portland Press-Herald, 10/16/07, http://pressherald.mainetoday.com/story.php?id=140910&ac=PHnws

Pridedu dar papildomos informacijos apie tai, kas jau žinoma apie kontraceptikų pasekmes.
Šiaulių kraštas, 2007 10 04. „Po mokslininkų atliktų tyrimų paaiškėjo, kad kontraceptikai turi ir tolimąsias pasekmes. Tai nėra nekaltas preparatas. Susimąstyti reikia negimdžiusioms, bet kontraceptikus vartojančioms moterims“,- perspėjo Šiaulių teritorinės ligonių kasos Kontrolės skyriaus vedėja Dalia Ozolienė. Jos teigimu, mokslininkai, atlikę kontraceptinių tablečių bandymus su pelėmis buvo šokiruoti – gyvūnai į trečią-ketvirtą kartą išsigimsta. Šie vaistai – cheminė medžiaga, išbalansuojanti žmogaus organizmą bei hormoninę pusiausvyrą. „Vaistininkams – didžiuliai pinigai, o paskui moterys didžiulius pinigus neš vaisingumo klinikoms. Ar žmogus turi pilną informaciją?

Nešališką farmakologų nuomonę gali sužinoti tik specialistai“, – sakė D. Ozolienė. „Kokios bus pasekmės žmonėms – neaišku. Vaistai pasaulyje vartojami gal tik apie 40 metų. Dar nepasikeitė kartos, kad būtų matomas šalutinis poveikis žmogui. Statistika liūdna: visiškai sveikų vaikučių gimsta vis mažiau“.  „Nebeparduodame kontraceptinių vaistų be receptų, žmonėms tampame kalčiausiais šioje situacijoje. Vaistas – nuodas, bet žmonės to nesupranta ir perka vaistus per akcijas, išpardavimus, kaip saldainius“, – sakė A. Girdenienė. Vaistinės vedėja tikino, kad niekas nežino, kaip gali pasikeisti hormoninius vaistus vartojusių moterų vaikų genofonas. Kalbėjo, jog labai realu, kad gali gimti labai daug homoseksualių žmonių. „Į sveikatą niekas nežiūri – sukasi farmacijos tinklų didžiuliai pinigai“. Farmakologas, medicinos daktaras, docentas Romualdas Basevičius:  – Labai sveikintina, kad pagaliau kažkas prabilo ir apie neigiamą kontraceptinių vaistų poveikį.

Pasaulyje hormoniniai kontraceptiniai vaistai imti vartoti apie 1972 metus, o Lietuvoje — po penkerių metų. Buvo paskelbti mokslininkų tyrimų rezultatai, kad vaistai sukelia apsigimimus, tačiau labai greitai visi pranešimai nutilo, ir niekas apie tai nebekalba iki šiol. Hormoniniai kontraceptiniai vaistai organizme sukelia hormoninį disbalansą, todėl vartoti turėtų tik tos moterys, kurios nebeplanuoja turėti palikuonių. Itin saugotis šių vaistų turėtų nesubrendusios merginos.

LIVERPOOL, United Kingdom, August 12, 2008 (LifeSiteNews.com) – Liverpulio universiteto komanda rado, kad kontracepcijos piliulės daro neigiamą įtaką moterų natūraliam gebėjimui pasirinkti genetiškai tinkamą vyrą. Genetiškai tinkamo vyro parinkimas priskiriamas ir daliai feromonų, chemikalams, kurie įtakoja priešingos lyties asmens elgesio pokyčius.Šie chemikalai talpina genus, dalyvaujančius ir imuniniame atsake. Kai šie genai sąveikauja su normalios odos bakterijomis, jie įtakoja odos kvapą.

Mokslininkai nurodo, kad moterys linkusios būti patrauklesnės tiems vyrų kvapams, kurių genai labiausiai nepanašūs į jų pačių. Toks instinktyvus potraukis skirtas poros palikuoniui, kad turėtų genetišką naudą. Jei poros genai labai panašūs, jie didina persileidimo ir sunkaus pastojimo grėsmę. O jei pastoja, vaikas turi silpną imuninę sistemą. Šiam natūraliam jausmui kyla pavojus, jei moteris vartoja kontraceptines tabletes. Pasak vieno iš tyrimo autorių Craig Roberts, Evoliucinės psichologijos lektorių, moterys, naudojusios kontraceptines piliules, rinkosi vyrus su genetiškai labiausiai panašiais kvapais. Tokie pasirinkimas veda ne tik į nevaisingumo problemas, bet ir ryšių nutraukimą, moteriai nustojus vartoti tabletes, nes kvapų receptoriai vaidina svarbų vaidmenį partnerio patrauklume. Tai ne pirmas teigimas apie piliulių poveikį hormonų aktyvumui ir seksualumui. Dr. David Brownstein, komentuodamas studiją sako: ,,Oralinės kontraceptinės tabletės pilnai nutraukia normalų hormonų tiekimą. Kai hormoninė sistema yra sugriauta, širdies kraujagyslių liga, vėžys, fibromyalgia, chroniška nuovargio liga padidėja. (“Oral Contraceptives May Be Linked to Atherosclerosis“ http://www.lifesitenews.com/ldn/2008/jul/08071202.html) Piliulės t.p. sumažina lytinį potraukį: (http://www.lifesitenews.com/ldn/2005/may/05052603.html).

VATICAN CITY, January 7, 2009 (LifeSiteNews.com) – Garsus daktaras Pedro Jose Maria Simon Castellvi, tarptautinės katalikų medikų draugijų federacijos prezidentas dienraštyje L’Osservatore Romano paskelbė, kad hormoninių kontraceptikų tablečių vartojimas ženkliai prisideda prie vyrų nevaisingumo didėjimo vakarų šalyse. Yra surinkta daug medžiagos, patvirtinančios tokią dalykų padėtį. Be to, gerai žinomas ir abortuojantis, bei vėžį sukeliantis kontraceptinių tablečių poveikis. Moteriški hormonai per šlapimą patenka į vandens telkinius. O iš ten į geriamą jį vandenį. Vyrų sėklos kokybė prastėja, jie patys moteriškėja, o jaunos mergaitės greičiau bręsta. Tas pats vyksta gamtoje su žuvimis ir gyvūnais. Pernai, rugsėjo mėnesį mokslininkai iš Monrealio universiteto chemijos departamento atrado, kad upėse moteriško lytinio hormono estrogeno kiekis viršijo kritinę ribą 90 kartų. O žuvų patinėliai jau nebegalėjo veistis. Praėjusią savaitę Mechiko Sveikatos sekretoriatas įspėjo, kad kontraceptinių tablečių vartojimas nėštumo metu didina naujagimiams hermofrodizmo tikimybę. Castellvi rašo, kad kontracepcija nebūtina, nes galima naudoti natūralų šeimos planavimą (Bilingsų, Simptoterminį ir kt.). kuris yra efektyvesnis už dirbtinius chemikalus. Castellvi gali nurodyti 300 šaltinių iš medicinos publikacijų, patvirtinančių jo teiginius. Panašios temos: Estrogenas užplūdo mūsų upes: http://www.sciencedaily.com/releases/2008/09/080918170628.htm Žuvų patinėliai tampa patelėmis? http://www.msnbc.msn.com/id/6436617/ Dėl į vandenį patekusių moteriškų hormonų ir dėl to užaugančių krūtų, vis daugiau vyrų darosi krūtų mažinimo operacijas: http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/article549956.ece
ST. JOHN, New Brunswick, February 18, 2008 (LifeSiteNews.com) – Dr. Karen Kidd iš University of New Brunswick and the Canadian Rivers Institute savo tyrime nustatė, kad kontraceptinės tabletės per kanalizacinius vandenis (patenkančios su šlapimu) daro neigiamą poveikį žuvų populiacijai. Mokslininkai į eksperimentinį ežerą įdėjo tą patį estrogeno lygį, kurį estrogenu užteršia 200 000 gyventojų miestas. Patinėliai feminizavosi ir iškilo grėsmė išmirti žuvims. Estrogeno kiekis vandenyje pilnai išnaikina mažas žuvis, kurios yra maistas didelėms, sakė Kidd. Kai estrogeno kiekis ežere buvo sumažintas, žuvų populiacija atsigavo po trejų metų. Apie 100 milijonų moterų pasaulyje vartoja hormoninius kontraceptikus. Piliulės be kitų pašalinių veikų vandens telkinius užteršia estrogenu. estrogeno tarša neigiamai veikia ir moteris. Lawson Wilkins Pediatric Endocrine Society ragina keisti nenormalaus vystymosi apibrėžimus. Prieš 10 metų krūtų brendimas pas 8 metų mergaites buvo laikomas nenormaliu dalyku. tačiau 1997 m. tyrimas Š. Karolinoje parodė, kad iš 17 000 mergaičių beveik pusė juodaodžių ir 15% baltaodžių krūčių branda prasidėjo 8 m. Tačiau kiti mokslininkai ragina šalinti užterštumą, o ne keisti apibrėžimus ir nenormalių dalykų nelaikyti normaliais.

NEW YORK, August 27, 2007 (LifeSiteNews.com) – Tyrimas su karo mokyklos (Military Academy in West Point, New York) auklėtinėmis parodė, kad oraliniai kontraceptikai mažina kaulų tankumą. Estrogenas atlieka svarbų vaidmenį kaulų masės vystymesi, o hormoniniai kontraceptikai mažina estrogeno gamybą. 2005 m. grupė moterų iškėlė $700-milijonų ieškinį prieš Pfizer kontraceptikų gamintoją, nes dėl jų hormoninio kontraceptiko Depo-Provera ėmė smarkiai retėti moterų kaulai. Studijos ištraukos iš žurnalo Nutrition and Metabolism: http://www.nutritionandmetabolism.com/content/4/1/17

DUBLIN, August 17, 2007 (LifeSiteNews.com) – Kovo 22 d. 31-metų Julie Hennessy buvo rasta negyva ant grindų savo kambaryje. Nors ji nerūkė ir buvo normalaus svorio, moteris eilę metų valgė kontraceptines piliules Mercilon. Dėl to išsivystė gili venų trombozė deep vein thrombosis (DVT). Po tyrimo jos tėvas Ray sakė, kad pagrindinis mirties faktorius yra kontraceptinės piliulės. Mes norime, kad tai būtų įrašyta į mirties liudijimą ir kitos jaunos moterys žinotų šiuos pavojus. Liudydamas Dublino Coroner teisme patologas Peter Szontagh-Kishazi pabrėžė, kad kontraceptinės piliulės sukėlė Julie Hennessy DVT. Nėra kito tokio pavojingo medikamento, kuris sudarytų krešulius, kaip oralinės kontraceptinės piliulės, sakė Dr Szontagh-Kishazi. Pasak endokrinologės Dr. Maria Kraw, hormoniniai kontraceptikai padidina moters krūties vėžio riziką 24%. Be to nusilpnina organizmą venerinių ligų užkratams , sukelia osteoporozę, mažina pieno kiekį maitinančioms motinoms. (http://www.lifesite.net/ldn/2007/aug/07080903.html). Piliulės sumažina lytinį potraukį, didina infarkto tikimybę 100% (http://www.lifesite.net/ldn/2005/jul/05071207.html). Piliulės gali sukelti abortus, sumažina vaisingumą 26% (http://www.lifesite.net/ldn/2007/aug/07080303.html).
May 20, 2008 (Pop.org/LifeSiteNews.com) – Pasak U.S. Census Bureau, pasaulio 6 666 666 666 asmuo gimė gegužės 10 d. Sierra Klubas nori padvigubinti gyventojų kontrolės priemones. Apie klastingas turtuolių užmačias mažinti gyventojų skaičių ir tam naudojamą melą galima paskaityti naujoje Steve Mosher knygoje ,,Population Control—Real Costs, Illusory Benefits“ Ją galima įsigyti Amazon.com ar PRI svetainėje: http://www.pop.org/.  …juo labiau gilinuosi į ryškėjančias tendencijas, juo stiprėja mintis, kad ši civilizacijos forma neturi teisės egzistuoti. Ji tampa pavojinga tautoms ir apskritai žmonių giminės išlikimui. […] Katalikai, be abejo, saugome viltį, kad krikščioniškasis tikėjimas dar įstengs harmonizuoti instinktų chaosą. Turime daryti, kas nuo mūsų priklauso, kad stabdytume riedėjimą akivaizdaus susinaikinimo link.

Reklama

taspats

K‘Pranas Kaponė – "gal esu netobulas, o gal vertas daugiau nei tobulybės..." 1:33 PM 5/31/2011 - aš tik jums truputi padėsiu… jūs patys suprasit ir pamatysit save…
Įrašas paskelbtas temoje ateitis, aukos, dabartistai, degeneratai, issigimeliai, kontraceptikai, kurvos, prostitucija, prostitutes, rukymas, telegonija, telegony, TIESA, urodai ir pažymėtas , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

3 komentarai

 1. Johnsonas sakė:

  Dabartistai prisižais čia faktas, o šis įrašas tik visa tai dar kartą įrodo..

 2. Johnsonas sakė:

  Reblogged this on Johnsono ne'Blog'as and commented:
  Kolegos įrašas apie DABARTISTŲ mąstymo skyles ir liūdnas to pasėkmes.

 3. taspats sakė:

  cia FB netyciom pastebejau pas viena panele… tai nepatingejau perskaityt, poto ziuriu neprosal ir pasidalint butu siuo liudnu info rinkinuku…

Laukiami jūsų komentarai...

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s