parsidaveliai isgamos veltedziauja musu rezervate ir nuodyja savo tauta… – genocidas vidury baltos dienos…


nieksai lochai kurie bent kruopele prisidejo prie sveikatos, gyvybes, zmoniu ateities zlugdymo… ir manau panasiai buvo sukelti pasauliniai karai, uzsleptai galbut didziaja dauguma vien tam, kad isgamos atliktu savo issigimusius laboratorinius tyrimus… bandymus, tobulos gyvybes naikinimo eksperimentus… pasledni ujobischios visi parsidaveliai tvariai iki vieno linkiu sulaukti jiems savu kanciu !!!
SIULAU PASIKLAUSYTI GARSO IRASA PER NUORODA ESANCIA APACIOJE, NORS TAI IR KRIKSCIONIU RADIJO LAIDA.

http://www.ekspertai.eu/prof-d-stakisaitis-atvirai-apie-vaistu-bandymus-su-zmonemis/

Prof. D. Stakišaitis: atvirai apie vaistų bandymus su žmonėmis

Paskelbta: 2012-10-05 14:26 | Autorius: ekspertai.eu


Nuotr. iš cupitonians.wordpress.com

Siūlome Vytauto Didžiojo Universiteto profesorės Birutės Obelenienės pokalbį su habilituotu medicinos mokslų daktaru, Mykolo Romerio universiteto profesoriumi Donatu Stakišaičiu, transliuotą “Marijos radijo” laidoje.

Sovietmečiu D. Stakišaitis buvo vienas iš pogrindinės katalikiškos spaudos bendradarbių. Būdamas studentu 1977 metų kovo 8 dieną jis kartu su istoriku mokytoju Kazimieru Šapalu, vienuole Ada Urbonaite, kunigais Lionginu Kunevičiumi, Juozu Indriūnu ir gydytoju Povilu Butkevičiumi pradėjo leisti pogrindžio religinį-kultūrinį leidinį „Rūpintojėlis“. Nors KGB šį leidinį, kaip ir Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kroniką, siekė sunaikinti, jis ėjo iki Sąjūdžio laikų (1989 metų).

Nuo 2003 iki 2012 metų dirbdamas Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos (VVKT) Klinikinių ir ikiklinikinių tyrimų skyriaus vedėju, D. Stakišaitis kartu su kolegomis atskleidė šiurkščius, žmonių gyvybes nusinešusius pažeidimus Panevėžio ligoninėje ir Vilniaus Psichikos sveikatos centre, kuriam vadovauja sveikatos apsaugos ministro patarėjas Martynas Marcinkevičius. Pagal šią medžiagą iškeltos baudžiamosios bylos, viena jų jau pasiekė teismą. Po to Sveikatos apsaugos ministro, liberalcentristo Raimondo Šukio įsakymu 2012 metais reorganizuojant VVKT buvo sunaikintas visas D. Stakišaičio vadovaujamas skyrius, atleisti aukščiausios kvalifikacijos, daug patirties turintys darbuotojai. Taip Lietuvoje sugriauta klinikinių vaistų tyrimų kontrolė.

D. Stakišaitį, kuris kelia savo kandidatūrą į Seimą „Drąsos kelio“ sąraše, remia ir „Lietuvos sąrašas“, ir ekspertai.eu.

Laidoje jis atvirai pasakoja apie šiurpius dalykus, kuriuos nustatė su kolegomis, ir susidorojimą su sąžiningais pareigūnais.

http://www.marijosradijas.lt/component/mplayer/mp3_player.html?Itemid=26242

Reklama

taspats

K‘Pranas Kaponė – "gal esu netobulas, o gal vertas daugiau nei tobulybės..." 1:33 PM 5/31/2011 - aš tik jums truputi padėsiu… jūs patys suprasit ir pamatysit save…
Įrašas paskelbtas temoje ateitis, aukos, degeneratai, degradai, gyvenimas, issigimeliai, kontracepcija, kontraceptikai, kurvos, mirtis, rukymas, seima, urodai, vaistai ir pažymėtas , , , , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Laukiami jūsų komentarai...

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s