“Kaimiečiai apie niekus“ 6 (emigracija) [kam Rytojaus Lietuva]


Šaunūs vyrai dėsto mano mintis… begalo dėkingas jiems ir džiaugiuosi, kad dar Lietuva nevisiškai žlugus, bet ar tik ne per vėlu… Šie vyrai nesupranta vieno (o gal nelikę išeities, pasirinkimo, – tenka susitaikyt su išgamu palikuonim, bet eikit velniop), jie viliasi, tikisi, kad kažkas dar atgims iš būsimų ateities kartų… žvelgs į protėvių tėvynę kitomis akimis, bet nesupranta, kad prostitučių vaikuose nieks neatgims, net jei per stebukla ir atgims… su kokia panieka ir purvo dėme, iš naujo užgimusioj atmatų išniekintoj tautoje.

Panašiai kai bažnyčioj po nuodėmių atleido (savų klaidų supratimo) tavės vėl laukia tavo išsvajotas, išganytojo suteiktas pomirtinis gyvenimas, kuriuo tu tiki.

Tai čia blet Rytojaus Lietuva prostitučių išniekintiems palikuonims… o kurvos, klubų valkatos ar daug kuo skiriasi nuo prostitučių, – anos per tingėjimą gyvenime galbūt nebeturi pasirinkimo ir dirba amoraliausią darbą, o pastarosios klubų valkatos per išsigimimą ir nuobodulį radusios užsiėmimą.

Galutinis rezultatas taspats – kanalizaciniai palikuonys. Išsvajoti mamyčių ir senelių PRO’jobinti-anūkai.

Visas padugnes iki vienos priverstinai sukišti į tokią pačią bakterijų ir virusų kanalizaciją iš kokios ruošiasi traukti savo būsimus *vaikus….

Reklama

taspats

K‘Pranas Kaponė – "gal esu netobulas, o gal vertas daugiau nei tobulybės..." 1:33 PM 5/31/2011 - aš tik jums truputi padėsiu… jūs patys suprasit ir pamatysit save…
Įrašas paskelbtas temoje alkoholis, ateitis, aukos, benkartai, dabartistai, degeneratai, emigrantai, issigimeliai, kurvos, prostitucija, prostitutes, seima, telegonija, telegony, Uncategorized, vaikai ir pažymėtas , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Laukiami jūsų komentarai...

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s