Galimai siūlyčiau šūdais apmėtyt Gavroną, jei kojų balius neišeina… kitaip sakant labanakt Lietuvėle… welcome gavnosajuz… – klozetams vandens tikrai netrūks per amžius AMEN-BBD-KAPUT.


“CHEVRONO IR ELITO PUOTA MARO METU“

Šeštadienis, Bal 13 2013 Parašė AKCENTAI.INFO

Skalūnų aferos pristatymas elitui:
Š.m. balandžio 15d., pačiame Vilniaus centre, prabangiame Kempinski viešbutyje Chevron ir JAV ambasada organizuoja elitinį skalūnų aferos pristatymą. Startuojama net nuo 7 valandos ryto iki neformalaus vakarėlio po. Matyt, garbūs pranešėjai- užsieniečiai turi daug ką papasakot. Kvietimai – vardiniai, svečiai- rinktiniai. Žemaičių bendruomenė, kurią ruošiamasi sprogdinti – gavo tik vieną kvietimą.
Kas yra Chevron ir kas vyksta?

Chevron reputacija-tarptautiniai nusikaltėliai
Išgyvename itin kritinį Lietuvai laikotarpį, kai bet kuriuo momentu į Vakarų Lietuvos laukus gali išriedėti CHEVRON tankai su misija užnuodyti Lietuvos auksą – gėlą Vandenį, nepataisomai išdraskyti ir išsprogdinti visiems mums brangią Žemę ir jos gelmes, lėtinei mirčiai ir ligoms pasmerkti joje gyvenančius žmonės, būsimas kartas.

Viskas vyksta su aukščiausiu Lietuvos pareigūnų, Lietuvos Prezidentės palaiminimu ir palaikymu, nes, kaip rodo faktai, jie tarnauja ir atstovauja kitų šalių okupacinėms struktūroms bei privačioms lobistinėms korporacijoms, garsėjančiomis itin prasta ir nusikalstama reputacija, sukėlusioms ne vieną ekologinę, socialinę ir ekonominę katastrofą. plačiau>>>

Reklama

taspats

K‘Pranas Kaponė – "gal esu netobulas, o gal vertas daugiau nei tobulybės..." 1:33 PM 5/31/2011 - aš tik jums truputi padėsiu… jūs patys suprasit ir pamatysit save…
Įrašas paskelbtas temoje ateitis, aukos, GIMTOJI ŽEMĖ, mirtis, politika, prostitucija, prostitutes, referendumas, skalūnai, skalūnų dujos, TIESA ir pažymėtas , , , , , , , , , , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Laukiami jūsų komentarai...

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s