“Kai gyvybė atsiranda iš meilės“ ir darniai šeimai lemta “klestėti“


“Maždaug kas ketvirtas penktas iš visų DNR ekspertizę dėl tėvystės nustatymo dariusių vyrų gauna patvirtinimą, kad tėvas ne jis.“

TAI MAN DABAR KILO KLAUSIMAS, JEIGU VAIKAS UŽAUGINTAS BE TIKRO TĖVO, O SU ŠLYKŠČIA IŠGAMELIŠKA SUKURVINTA APGAULE, AR TAI VISTIEK BŪTŲ  NE KOKIA TAI TEN BENKARTIZMO ATMAINA?

IR neviniojant į vatą klausimas. KAIP JAUČIASI VAIKAS ar jau suaugęs pilnametis, žinodamas jog jį gimdė tokia vat kurvapalaikė? (realybė būna daug kart liūdnesnė ir žiauresnė nei delfio straipsnis žemiau…)

Tėvystės ginčijimas: ar sunku prisiteisti kompensaciją iš neištikimos žmonos

Inga Smalskienė, „Sekundė“ 2014 m. sausio 31 d. 22:14
Tėvystės ginčijimas: ar sunku prisiteisti kompensaciją iš neištikimos žmonosByrant ar subyrėjus šeimai vis daugiau vyrų nusprendžia pasitikrinti, ar jie yra biologiniai vaikų tėvai.

Valstybinės teismo medicinos tarnybos Serologijos ir DNR laboratorijos vedėja Rima Baranovienė sako, kad pernai atlikta apie 500 ginčytinos tėvystės nustatymo ekspertizių. Tai pusšimčiu daugiau nei 2012 metais. 2010–2011 metais buvo atliktos atitinkamai 361 ir 329 ekspertizės.

skaityti toliau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/tevystes-gincijimas-ar-sunku-prisiteisti-kompensacija-is-neistikimos-zmonos.d?id=63872750

Reklama

taspats

K‘Pranas Kaponė – "gal esu netobulas, o gal vertas daugiau nei tobulybės..." 1:33 PM 5/31/2011 - aš tik jums truputi padėsiu… jūs patys suprasit ir pamatysit save…
Įrašas paskelbtas temoje benkartai, klubai, kontracepcija, kontraceptikai, kurvos, prostitucija, prostitutes, seima, telegonija, telegony, urodai, vaikai ir pažymėtas , , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Laukiami jūsų komentarai...

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s